Jesteśmy firmą tworzącą gry i narzędzia służące rozwojowi kompetencji w biznesie i oświacie. Nasze produkty kierujemy do: trenerów biznesu, coachów, menadżerów zarządzających zespołami, nauczycieli i wychowawców, tutorów, konsultantów, specjalistów ds. HR.

Tworzymy gry na zamówienie, dostarczamy gotowe narzędzia rozwojowe i prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem gier. Integrujemy ludzi, kompetencje i sytuacje. Uzyskujemy w ten sposób synergię nowego podejścia do biznesu. Chcemy ożywić rozwój, szkolenia i warsztaty, łącząc pragmatyczne podejście z zaangażowaniem w twórczą naukę przez zabawę.

Wojciech Grzybowski

Trener, coach, twórca gier i narzędzi rozwojowych dla biznesu, autor programów szkoleniowych dla kadry menadżerskiej, trenerów i handlowców. Właściciel firmy szkoleniowej Business Training. Współwłaściel firmy ALEgra Twórczy Rozwój. Autoryzowany partner gry “Podróż Bohatera®“. Jest autorem wielu artykułów na łamach prasy dla biznesu, dostępne również w internecie, LinkedIN, Facebooku.

Wykształcenie: Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Kierunek ekonomia i bankowość; Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Kierunek zarządzanie i marketing, Absolwent austriackiej szkoły trenerów WIFI w Wiedniu; Studia coachingu w Instytucie Mukoid według licencji ACSTH w trakcie akredytacji ICF na poziomie ACC i PCC; Absolwent rocznej szkoły trenerskiej oraz posiadacz licencji na realizacje szkoleń menadżerskich Hause of Skills.

Prywatnie: Mąż i ojciec 3 dzieci, kochający rodzinne, podróże i zabawy z dziećmi, z zamiłowania żeglarz, fotograf, reżyser i monter filmowy, wielbiciel codziennego biegania. Uwielbia tworzyć filmy do prywatnego i zawodowego zastosowania. W czasie wolnym grywa w tenisa, pływa na windsurfingu i gotuje. 

wojciech.grzybowski@alegra.pl

(+48) 502 304 567

Krzysztof Kondracki

Trener z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Współwłaściciel firmy ALEgra. Z wykształcenia psycholog, absolwent UJ. Autor i realizator licznych projektów szkoleniowych i wdrożeniowych dla polskich i zagranicznych firm. Autor publikacji na temat zarządzania oraz psychologii biznesu. Redaktor podręcznika dla menedżerów „Zarządzanie na przełomie wieków”. Specjalista w zakresie technik pracy z zespołem oraz metodyki pracy trenerskiej. 

Jest twórcą licznych gier szkoleniowych, scenariuszy i manuali trenerskich, pomocy dydaktycznych i materiałów szkoleniowych. Łączy merytorykę (praca nad treścią) z estetyką (skład i oprawa graficzna). Współtworzył m.in. projekty szkoleń dla Jeronimo Martins Polska: Biedronkowa Akademia Zarządzania; Program Rozwoju w Sprzedaży; Akademia Specjalisty; Akademia Zarządzania PSM.

Jako trener prowadzi zajęcia dotyczące umiejętności menedżerskich – komunikacja, budowanie zespołu, rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie zmianą, zarządzanie projektem, menedżer w roli trenera, motywowanie, delegowanie, twórcze myślenie, prowadzenie spotkań zespołowych, umiejętności prezentacyjne. Szkoli trenerów w umiejętnościach związanych z przygotowaniem i prowadzeniem warsztatów biznesowych. Współpracuje od lat z licznymi szkołami trenerskimi oraz uczelniami, które kształcą trenerów.

Prywatnie: Mąż, ojciec dwóch córek i wielbiciel kotów. Grafik-amator, fascynat słowa pisanego oraz zapachu farby drukarskiej. Okazjonalnie (acz z przyjemnością) zajmuje się redakcją, składem i przygotowywaniem do druku cudzych książek.

krzysztof.kondracki@alegra.pl

(+48) 510 139 133

PO CO GRY SZKOLENIOWE?

PO CO walczyć z rutyną?

Jeśli myślisz, że aleGRA to ryzykowna forma szkolenia, to prawdziwe ryzyko znajdziesz w codziennej rutynie.

Rutyna zabija kreatywność i jest śmiertelnie niebezpieczna dla rozwoju. Korzystanie ze standardowych szkoleń to gwarancja nudy, a Twoja rutyna uzyska poziom mistrzowski.

W czym chcesz osiągnąć poziom mistrzowski? aleGRA może zaproponować Ci formę szkolenia jakiej dotąd nie zaznałeś.

Dobieramy aleGRY, tworzymy aleGRY, prowadzimy szkolenia z aleGRAmi dla Twojej firmy, dla Twoich pracowników. Walczymy z rutyną.